Понеділок, 23.07.2018, 00:59

«  Липень 2018  »

Гордість школи

Випускники - гордість школи:

-    Расенко Іван Архипович, випускник 1939 року, професор кафедри історії Санкт-Петербурзького університету.

-   Дудченко Василь Федорович, випускник 1974 року, заступник голови Харківської районної ради.

-Гончаренко Микола Миколайович, випускник 1966 року, генерал-лейтенант, колишній прокурор Закавказького військового округу, прокурор Балтійського флоту.

-   Гончаренко Андрій Миколайович, випускник 1977 року, І замісник прокурора Харківської області.

-   Гученко Микола Іванович, випускник 1968 року, професор кафедри комп’ютерних та інформаційних систем, доктор технічних наук Кременчуцького державного політехнічного університету ім. Остроградського

-   Кравченко Валентина Іванівна, випускниця 1955 року, «Заслужений лікар України», лікар-офтальмолог.

-  Охріменко Юрій Іванович, випускник 1982 року, „Заслужений шахтар України”, забійник шахти ім. Ю.Гагаріна.

-  Пилипенко Віктор Дмитрович, випускник 1977 року, підполковник, заступник начальника корпусу по виховній роботі Військово-космічного кадетського корпусу Петра Великого м. Санкт-Петербурга.

-   Мартиненко Василь Миколайович, випускник 1974 року, доктор економічних наук, викладач Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президенті України.

-Дудченко Володимир Павлович, випускник 1974 року, генеральний директор бронетанкового ремонтного заводу м. Москва.

- Дудченко Михайло Миколайович, випускник 1958 року, „Заслужений працівник освіти України”.

- Яковенко Валентина Іванівна, випускниця 1962 року, кандидат філологічних наук.

- Охріменко Сергій Борисович, випускник 1977 року, „Заслужений працівник профтехосвіти України”.

Гордістю школи являються учні, які за особливі успіхи у навчанні нагороджені Золотими та срібними медалями. За роки існування школи  Золотими медалями нагороджено 85 учнів, Срібними – 38.

Випускниця 2012 року Федяй Олена Володимирівна стала переможцем ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика, лауреатом ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвячений Шевченківським дням, переможцем Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Т.Шевченка, учасником ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.