П`ятниця, 16.11.2018, 19:41

«  Листопад 2018  »

Стипендіати

Людина доти й людина, доки не втратила здатність

бачити крім потворності життя, і його красу.

О.Гончар

Книга мудрості життя… Вона створюється поколіннями і  віками. Уміння бачити крізь хмари сонце, посміхатися крізь сльози і знайти можливість допомогти іншому – великий талант, який дається людині від Бога або досягається потужною роботою власної душі.

Тисячі випускників переступили поріг рідної школи. Та не кожен і до цього часу живе її проблемами, болями, успіхами і перемогами. Саме першу сторінку мудрості життя у нашій школі започаткував випускник 1975 року Василь Федорович Дудченко. Доля закинула його далеко від батьківського і шкільного порогу. Та він не втрачає зв’язків із школою і сьогодні. Декілька комплектів спортивної форми, мультимедійний проектор, біндер – це ті добрі справи з його легкої руки, які допомагають сьогодні вижити сільській школі.

А в цьому навчальному році В.Ф.Дудченко із власної ініціативи запровадив три стипендії на місяць для учнів школи – відмінників навчання, переможців олімпіад, конкурсів і змагань, активістів шкільного життя. За вересень місяць її стипендіатами стали: Носаль Юлія (11 клас), Кіяшко Юлія (9 клас), Колодяжна Вікторія (4 клас); за жовтень – Козловський Віталій (10 клас), Кіріченко Олена (7 клас), Берко Аліна (3 клас).

Від усієї шкільної громади зичимо Василю Федоровичу та його родині щастя, здоров’я, творчого натхнення та Божого благословення на добрі справи.

Директор Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Захарченко Валентина Олексіївна

Стипендіати випускника школи

Дудченко Василя Федорович

1. Хоменко Каріна (8 кл.) – за  активну участь у художній самодіяльності.
    2. Губська Каріна (7 кл.) – за  активну участь у художній самодіяльності.
    3. Крамаренко Юлія (7 кл.) – за  активну участь у художній самодіяльності.
    4. Учні 10 класу – за перемогу у конкурсі квіткових композицій до 71-ї річниці визволення Недригайлівщини «Дзвони пам’яті»
    5. Команда дівчат 9-11 кл. – за зайняте ІІІ місце у спартакіаді «Олімпійський урок».

Жовтень

1. Кіяшко Юлія (10 кл.) – за перемогу у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, географії, історії, англійської мови, хімії.
    2. Козачок Євгенія (9 кл.) - за перемогу у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, географії, фізики,  історії, біології, хімії.
    3. Кіріченко Олена (8 кл.) - за перемогу у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови  та літератури, географії, історії, англійської мови.
    4. Учні 8 класу – за перемогу у конкурсі «Клас місяця».
    5. Учні 1 класу – за участь у благодійному ярмарку «На гостинах у Солохи» і перемогу у конкурсі «Тиждень ввічливих малят»

Листопад-Грудень

1. Токаренко Марина (11 кл.) – відмінник навчання.
    2. Козловський Віталій (11 кл.) – відмінник навчання.
    3. Коваленко Євгеній (11 кл.) – відмінник навчання.
    4. Хуторна Вікторія (11 кл.) – відмінник навчання.
    5. Токаренко Анна (10 кл.) – відмінник навчання.
    6. Головань Михайло (10 кл.) – відмінник навчання.
    7. Кіяшко Юлія (10 кл.) – відмінник навчання.
    8. Козачок Євгенія (9 кл.) – відмінник навчання.
    9. Терещенко Альбіна (6 кл.) – відмінник навчання.
    10.  Хуторна Інна (6 кл.) – відмінник навчання.