Середа, 19.12.2018, 03:19

«  Березень 2014  »

Головна » 2014 » Березень » 26 » Огляд-конкурс театральних колективів
    Огляд-конкурс театральних колективів

У школі пройшов  огляд-конкурс театральних колективів, у якому взяли участь учні 5-11 класів. На конкурс учасники представили театралізовані мініатюри народних казок: «Колосок» (5 клас, класний керівник Токаренко Л.О.),  «Кривенька качечка» (6 клас, класний керівник Батіг М.Ю); творів: С.Васильченка «У бур’янах» (7 клас, класний керівник Дудченко В.М.), Є.Дударя «Червона Шапочка» (8 клас, класний керівник Тимченко Р.В.), М.В.Гоголя «Ніч перед Різдвом» (9 клас, класний керівник Косенко В.М.),  М.Старицького «За двома зайцями» (10 клас, класний керівник Коваленко І.В.), Лесі Українки «Лісова пісня» (11 клас, класний керівник Моринець Ю.В.).

Взірцем акторського мистецтва визнана роль Химки у виконанні учениці 10 класу Короткіної Юлії, кращим у виконанні чоловічої ролі Голохвастова – учень 10 класу Лаптур Ярослав. Журі відзначило театральну майстерність, артистичність, сценічну культуру юних аматорів сцени Терещенка Дениса, Шаповала Віталія (7 клас), Ярем Юлію (8 клас), Ковалевич Наталію (9 клас).  Слід відзначити виконавську та акторську майстерність театрального колективу 5 класу (класний керівник Токаренко Л.О.) – інсценізація казки «Колосок».

Кращою журі визнало інсценізацію твору М. Старицького «За двома зайцями» учнями  10 класу, які у районному етапі конкурсу зайняли ІІ місце.

Переглядів: 235 | Додав: prepod | Рейтинг: 0.0/0