Вівторок, 19.06.2018, 23:06

«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 30 » Осінні свята
    Осінні свята

Осінні свята для учнів 5-8 класів були проведені у формі конкурсно-розважальної програми «Осінній вернісаж», де учні кожного класі мали підготувати інсценізацію казки на осінню тематику з доповненими художніми номерами.

Учні 5 класу інсценізували «Ріпку», 6 кл. – «Осінній урожай», 7 кл. – «Колобокіо»,
    8 кл. – «Коза-дереза». Також на учнів чекали різноманітні конкурси – «Осінній смаколик», «Вгадай, хто я», «Хто перший?» та «Господарочка».

Переможців визначали у різноманітних номінаціях: «Краща акторська майстерність» - Захарченко Т. та Матвієнко В., «Сучасне рішення класичної драматургії» - 7 кл, «Збереження традицій театрального мистецтва» - 5 кл, «Творчий підхід і оригінальність вистави» - 6 кл. А «Кращим театральним колективом» було визнано учнів 8 класу.

А для учнів 9-11 кл. було проведено конкурсно-розважальну програму «Міс Осінь». У ній взяли участь старшокласниці нашої школи – Ярем Ю. (9 кл.), Воронюк Д.
    (10 кл.) та Криворотенко М. (11 кл.). Дівчата змагалися у різноманітних конкурсах: представлення, демонстрація власних талантів, кулінарний конкурс, конкурс декламації осінньої поезії. Кожна група підтримки виконала художній номер від класу, який також оцінювався. А для вболівальників було проведено конкурс «Один в один».

В нелегкій боротьбі Ярем Юлія перемогла у номінації «Міс Артистичність», Воронюк Діана – «Міс Чарівність», а титул «Міс Осінь» виборола Криворотенко Марина. Вітаємо!!!

Переглядів: 144 | Додав: prepod | Рейтинг: 0.0/0