Вівторок, 19.06.2018, 23:07

«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 19 » Посади дерево
    Посади дерево

Посадіть, діти, дерево, виростіть квіти,

І ліси посадіть на глухім пустирі.
    І Земля вам подякує, буде радіти
    Щедро вам усміхнеться і сонце вгорі.

Охорона навколишнього середовища стала для людства однією з найважливіших, злободенних проблем. Багатогранно використовуючи природні ресурси для потреб суспільства, нам треба діяти так, щоб не завдати шкоди, а навпаки, всебічно поліпшувати та примножувати можливості природи. Ми повинні жити не лише сьогоднішніми потребами, а й дбати про стан природи завтрашнього та майбутніх днів. Адже щасливі люди живуть у гармонії з природою. Бо природа - це казка, яку потрібно читати серцем.

Проблема порятунку Землі виходить на перший план людських турбот: діють запроваджені програми щодо економічного використання природних ресурсів, поглиблюється наукова i виховна робота з екології – започатковуються природоохоронні акції, проекти.

Одним з таких заходів за ініціативи Сумського національного аграрного університету сталаекологічна акція «Зелена планета СНАУ: посади й ти своє дерево!»

У рамках угоди про співпрацю Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів та СНАУ вже стало доброю традицією у жовтні, листопаді за участю студентів, викладачів університету та учнів, вчителів школи висаджувати сортові фруктові дерева на території школи.

Згуртованою командою взялись за роботу цьогорічні випускники школи разом з гостями: завідуючим кафедрою біотехнологій та фіто фармакології Подгаєцьким Анатолієм Адамовичем та старшим викладачем Коваленком Владиславом Миколаєвичем. Висаджені саджанці яблунь гармонійно поєднались з молоденькими абрикосами та вишнями, посадженими у минулому році. Випускники впевнені, згадку по собі лишають добру.
    Переглядів: 96 | Додав: prepod | Рейтинг: 0.0/0