Вівторок, 19.06.2018, 23:07

«  Листопад 2013  »

Головна » 2013 » Листопад » 18 » Стипендіати
    Стипендіати

Людина доти й людина, доки не втратила здатність                                                              бачити крім потворності життя, і його красу.

О.Гончар

Книга мудрості життя… Вона створюється поколіннями і  віками. Уміння бачити крізь хмари сонце, посміхатися крізь сльози і знайти можливість допомогти іншому – великий талант, який дається людині від Бога або досягається потужною роботою власної душі.

Тисячі випускників переступили поріг рідної школи. Та не кожен і до цього часу живе її проблемами, болями, успіхами і перемогами. Саме першу сторінку мудрості життя у нашій школі започаткував випускник 1975 року Василь Федорович Дудченко. Доля закинула його далеко від батьківського і шкільного порогу. Та він не втрачає зв’язків із школою і сьогодні. Декілька комплектів спортивної форми, мультимедійний проектор, біндер – це ті добрі справи з його легкої руки, які допомагають сьогодні вижити сільській школі.

А в цьому навчальному році В.Ф.Дудченко із власної ініціативи запровадив три стипендії на місяць для учнів школи – відмінників навчання, переможців олімпіад, конкурсів і змагань, активістів шкільного життя. За вересень місяць її стипендіатами стали: Носаль Юлія (11 клас), Кіяшко Юлія (9 клас), Колодяжна Вікторія (4 клас); за жовтень – Козловський Віталій (10 клас), Кіріченко Олена (7 клас), Берко Аліна (3 клас).

Від усієї шкільної громади зичимо Василю Федоровичу та його родині щастя, здоров’я, творчого натхнення та Божого благословення на добрі справи.

Директор Вільшанської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів