Вівторок, 22.05.2018, 16:54

Головна » 2015 » Травень » 29 » Свято останнього дзвоника
    Свято останнього дзвоника

Свято Останнього дзвоника

«Ми летимо в незвідані світи»

Летять і летять шкільні роки… Непомітно і яскраво пролетіло дитинство. І сьогодні, 29 травня, останнім весняним шкільним дзвоником воно попрощалось з 15 нашими випускниками.

Радісно і привітно шкільні стіни востаннє приймали одинадцятикласників на святі прощання. Привітати їх з останніми миттєвостями дитячих років завітали високоповажні гості: заступник голови Недригайлівської районної державної адміністрації Марюха В.І., Дудченко В.Ф. – випускник Вільшанської ЗОШ, засновник іменної стипендії для учнів школи, Мельніков М.В. – Вільшанський сільський голова, Коваленко Т.М. – завідуюча районним методичним кабінетом.

Зі словами вітання до учнів школи звернулася директор Захарченко В.О., яка нагородила кращих вихованців нашого навчального закладу грамотами та похвальними листами. Випускник школи Дудченко В.Ф. особисто вручив учням іменну стипендію. Також зі словами вітання до випускників звернулась перша вчителька Огієнко К.І.

Бурхливими оплесками всі присутні вітали виступ першокласників та випускників. А прощальна пісня останніх не залишила байдужим жодного її слухача.

В добру путь одинадцятикласники! Щасливого майбутнього та мирного неба над головою!

Переглядів: 199 | Додав: prepod | Рейтинг: 0.0/0