Вівторок, 19.06.2018, 23:06

«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 30 » Тиждень патріотичного виховання «А ми тую славу збережемо!»
    Тиждень патріотичного виховання «А ми тую славу збережемо!»

Зважаючи на політичну ситуацію в Україні, перебіг АТО на Сході нашої держави, велику кількість воїнів-земляків, що перебувають там, тиждень патріотичного виховання до Дня збройних сил України, який проходив 01.12. – 06.12. 2014 року у школі, перетворився на особливе дійство.

Цього тижня на учнів школи чекало багато свят, спортивних змагань та виховних бесід. Серед них варто назвати спортивні змагання «Юні захисники» та «Козаки розважаються», конкурс газет-вітань «Для найсильніших», виховні години «Історії та традиції військового виховання в Україні», вечір відпочинку для старшокласників «МІСТЕР ЧОЛОВІК» та багато інших.

Традиційний конкурс газет-відань до Дня збройних сил України став символом віри і вдячності захисникам України. Діти з неабияким ентузіазмом взялися до створення вітальних плакатів. Учні намагалися в своїх роботах висловити почуття вдячності за збереження свого життя, показати свою громадянську позицію як відданих патріотів своєї держави. І, не зважаючи, на мистецькі здібності кожного класу, всі без винятку газети-вітання стали символи віри та надії у силу і могутність української армії.

У школі пройшли спортивно-розважальні заходи до Дня збройних сил України. Учні 5-6 класів (команда «Патріоти» та «Україна») та учні 7-8 класі (команда «Козаки» та «Максимум») взяли участь у спортивних змаганнях «Козаки розважаються» та «Юні захисники» відповідно.

Кожна команда привітала суперника, продемонструвала свій девіз та емблему, що було обов’язковою умовою змагань. Учні змагалися у стрибках в довжину, перетягуванні канату, естафетах на спритність, точність виконання баскетбольних кидків та футбольних ударів, а також у інтелектуальних конкурсах.

У нелегкій боротьбі серед учнів 5-6 класів перемогла команда «Україна» (6 кл.), а серед учнів 7-8 класі команда «Максимум» (8 кл.).

Цього року для учнів 9-11 класів свято до Дня збройних сил України було проведено у формі конкурсно-розважальної програми «МІСТЕР ЧОЛОВІК».

У конкурсній програмі взяли участь старшокласники нашої школи – Нелін В. (9 кл.), Шаповал В. (10 кл.) та Лаптур Я. (11 кл.). хлопці змагалися у різноманітних конкурсах: представлення, демонстрація таланту, дефіле та спортивних – віджиманні, качанні пресу, присіданні на одній нозі та армреслінгу. Кожна група підтримки виконала художній номер від класу, який також оцінювався.

Нелін Віталій переміг у номінації «Містер Мужність», Шаповал Владислав – «Містер Артистичність», а титул «МІСТЕР ЧОЛОВІК» виборов Лаптур Ярослав. Вітаємо!!!

Переглядів: 105 | Додав: prepod | Рейтинг: 0.0/0