Понеділок, 27.01.2020, 21:26
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Create a free website
 • uCoz Community
 • uCoz Textbook
 • Video Tutorials
 • Official Templates Store
 • Best Websites Examples
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  ЗНО

   

  Як зареєструватися для участі в ЗНО 2015?

          5 січня розпочалася реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Майбутні абітурієнти мають можливість подати реєстраційні документи до 20 лютого.

  Для реєстрації випускникам 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів необхідно:

  1. Відкрити сторінку «Реєстрація -2015» , розміщену на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості овіти www.testportal.gov.ua
  2. Сформувати реєстраційну картку, заповнивши спеціальну реєстраційну форму. Краще звернутися за допомогою до адміністрації навчального закладу для надання допомоги по формуванню реєстраційної катрки.
  3. Роздрукувати реєстраційну картку, перевіривши правильність зазначених у ній даних.
  4. Оформити реєстраційну картку:
  • Заповнити частину «Заява» (власноруч написати заяву, вказати дату та поставити особистий підпис);
  • Зазначити друкованими літерами та цифрами серію (за наявності), номер документа, що посвідчує особу, або документа, що йог замінює;
  • Наклеїти дві фотокартки для документів розміром 3х4см із зображенням, яке відповідає досягнутому віку, у спеціально відведених місцях реєстраційної картки.
  1. Сформувати комплект реєстраційних документів:
  • Копія поспорта або свідоцтва про народження для особи, яка народилася після 01 вересня 1998 року.
  • Реєстраційно картка
  • Висновок, наданий органами або закладами охорони здоровя, про неохідність ствонення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО (для осіб з особливими освітніми потребами)
  1. Подати комплект реєстраційних документів адміністрації загальноосвітного навчального закладу (відповідальному за формування комплектів реєстраційних документів випускників старшої школи). Загальноосвітній навчальний заклад має надіслати вустановлені терміни на алресу Харківського РЦОЯО список осіб, які мають проходити ДПА з української мови у формі ЗНО, разом з комплектом реєстраційних документів кожного випускника.
  2. Особі, яка зареєструвана для проходження ЗНО, ХРЦОЯО виготовляє комелект підсумкових реєстраційних документів:
  • Реєстраційне повідомлення учасника ЗНО;
  • Сертифікат ЗНО;
  • Інформаційниї бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2015 рік»

  Комплект підсумкових реєстраційних документів в індивідуальному конверті регіональний центр надсилає на адресу школи де навчається випускник.

  Для кожного абітурієнтк на веб-сайті Українського ЦОЯО створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та РIN-кодом, указаним у ньому.

  1. Учасник зовнішньго оцінювання може внести зміни до реєстраційних даних шляхом перереєстрації.

           У такому випадку учасник повинен самостійно надіслати в установлені терміни на адресу Харківського РЦОЯО, зазначену у контрольно-інформаційному листі, комплект документів, що має містити оформлену реєстраційну катрку разом з копіями документів, що підтверджують зміну персональних даних (у разі внесення відповідних змін), та надісланий раніше Сертифікат, що анулюється.

            До 6 березня 2015 року – у разі зміни рівня складності завдань сертифікаційної робти з української мови і летератури.

       До 01 квітня 2015 року – зміни до реєстраційних даних.

  У 2015 році для вступу до вищого навчального закладу  абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2015 року.

   Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку:

  Українська мова і література, Історія України, Математика, Біологія, Географія, Фізика, Хімія, Англійська мова, Іспанська мова, Німецька мова, Російська мова, Французька мова

        Абітурієнти складатимуть тести ЗНО з української мови і літератури та математики двох рівнів складності – базового і поглибленого, обрати який слід буде під час реєстрації. Рівень складності тесту, необхідний для вступу на навчання, визначатиметься Правилами прийому до вищого навчального закладу.

        Для усіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2015 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як результати ДПА.  Вони визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови.

   

                        Методист РМК                                                                       І.М. Скиданенко


  На сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти у розділі «Нормативні документи»  розміщено  наказ Міністерства освіти і науки України від 16 грудня 2014 року № 1475 «Про затвердження Календарного плану проведення ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році».


   

  Мережа пунктів реєстрації Полтавської, Сумської, Харківської та Луганської областей